Перейти до вмісту

Психолог, ACT психотерапевт

Катерина Олегівна Соломянова-Кирильчук

На консультаціях з психологом ви зможете вирішити конкретне питання, попрацювати над собою та покращенням якості життя в цілому, безпечно вивантажити думки та емоції.

➤ Дбайливо, конфіденційно, ефективно

➤ Ґрунтуючись на доказових методах і наукових дослідженнях

➤ Дорослі і підлітки з 14 років

➤ Психолог онлайн Україною і світом, особисто в Харкові

➤ Консультую українською, руською, англійською

психолог онлайн україна
ACT психотерапевт онлайн

Робота з психологом — це безпечно

Зважитися на консультацію з психологом чи тривалу психотерапію – важливий і зазвичай хвилюючий крок. Нормально відчувати сумніви, незручність, турбуватися з приводу вибору фахівця. Тому, щоб зробити роботу комфортною та безпечною для вас, я дотримуюсь таких принципів взаємодії.

1.Конфіденційно

Ваша інформація захищена та закрита. Я не поширюватиму її як приклад, не розповім будь-кому, навіть вашим близьким, не оприлюднюватиму наше листування тощо. Виняток: намір завдати шкоди будь-чиєму життю чи здоров’ю, скоїти злочин.

2. Безоцінно

Я не судитиму вас, не ставитиму оцінки вашій особистості. Я прийму всі ваші слабкості, витримаю ваші «темні» сторони. І разом ми знайдемо не те, що добре чи правильно, а те, що ефективно працює для вас.

3. Дбайливо

Я не допитуватимусь про деталі травмуючих подій або про найпотаємніші страхи на першій зустрічі. Ми рухатимемося у вашому темпі: ви будете ділитись тільки тим, що вважаєте за потрібне в той час, коли будете готові.

4. Ви експерт свого життя

Я не знаю, як це, бути вами, тому не нав’язуватиму і радитиму. Моє завдання не вирішувати за вас, а спираючись на ваш життєвий досвід та внутрішній ресурс, допомогти знайти те рішення, яке відповідає вашим цінностям та життєвій ситуації.

5. Робота має кінець

Наше завдання не «підсадити» вас на психолога, а навчити справлятися без сторонньої допомоги. Тому важливо виконувати самостійні практики між зустрічами та пам’ятати, що одного дня ми закінчимо роботу.

6. З вами все гаразд

На моє ставлення не впливають ваші стать, гендерна ідентичність, фінансове становище, політичні чи релігійні погляди, етнічна приналежність тощо. Але я враховую їх, щоб зробити нашу роботу комфортною та ефективною для вас.

З яким запитом звертаються до ACT1 психотерапевта онлайн та в Харкові

Не обов’язково мати «діагноз», щоб йти до психолога чи АСТ1 психотерапевта. Шлях до фахівця може розпочинатися з того, що є запит, наприклад:

 • хочу контролювати свої емоції;
 • хочу позбутися тривоги;
 • хочу опрацювати травми, образи тощо;
 • хочу, щоб було як раніше;
 • хочу зрозуміти, що зі мною, та причини цього стану;
 • хочу підняти самооцінку;
 • відчуваю складнощі у спілкуванні з людьми;
 • хочу вивантажувати свої думки раз на тиждень;
 • будь-який інший запит, який є важливим для вас.

До психолога онлайн чи особисто нормально прийти без чіткого запиту. Відштовхуючись від того, чого ви хочете позбутися, чого набути, а що змінити, крок за кроком ми сформулюємо конкретне, значуще та досяжне завдання для роботи.

психолог Харків

Моя спеціалізація як психолога і
ACT психотерапевта

Щоб вибирати спеціаліста усвідомлено, деяким людям важливо знати, на роботі з якими саме труднощами спеціалізується психолог чи психотерапевт. Якщо вам важлива ця інформація, нижче я згрупувала основні теми, з якими можна до мене звернутися. Ви можете натиснути на пункт, що вас цікавить, щоб дізнатися більше про кожен з них.

Звісно, люди складніші і більші за опис психологічних труднощів. Якщо ви не знайшли тієї проблеми, яку хотіли б вирішувати разом зі мною, сумніваєтеся чи знаходите у себе ознаки різних станів – напишіть мені повідомлення. Я ознайомлюся докладніше і скажу, чи ваш запит у моїй компетенції.

  психотерапевт онлайн Украина
  З якими випадками я не працюю як

  психолог и АСТ1 терапевтка

  Щоб ефективно допомагати і не нашкодити клієнтам, фахівець повинен розуміти не тільки свої можливості, але й обмеження як людини і як професіонала. Для мене важливо дбати про своїх клієнтів, тому кілька слів про те, з ким і з чим я не працюю.

  Як з основним запитом я не працюю з:

  • розладами харчової поведінки;
  • будь-якими видами залежностей;
  • СДУГ;
  • розладами особистості.

  Що це означає? Якщо щось із перерахованого це основний запит на роботу – слід звернутися до іншого психолога онлайн в Україні. Втім, якщо клієнт звернувся до мене, наприклад, із тривожністю, але в процесі роботи ми виявимо, що у нього є складнощі з харчовою поведінкою — звичайно ж я допоможу, і ми включимо цей запит у роботу, або я порекомендую іншого фахівця.

  Я не працюю з:

  • з парами та з дітьми молодше 14 років (крім спорт.психології);
  • людьми, які вчинили кримінальні злочини;
  • людьми з високим суїцидальним ризиком;
  • людьми, які вживають наркотичні речовини;
  • людьми, які стоять на обліку у психоневрологічному диспансері;
  • людьми у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

  Якщо на будь-якому етапі нашої співпраці я зрозумію, що з якоїсь причини не можу працювати з вами чи вашим запитом, то повідомлю вас про це і, за потреби, допоможу знайти колегу.

  Як проходять консультації АСТ1 психотерапевта і психолога онлайн в Україні


  Це відео я запишу для того, щоб ви трохи познайомилися з тим, як відбувається консультація, а ще оцінили мене: чи підходить вам тембр голосу, манера викладання інформації. Це важливо, тому що контакт та взаєморозуміння з психологом – перший компонент успішної роботи. А доки я не записала відео, тут буде фрагмент мого інтерв’ю телеканалу «Дім».

  Вартість послуг психолога в Україні і світі

  Вартість однієї індивідуальної консультації психолога – 1200 грн. для України та 30 € для інших країн. Незалежно від того психотерапія чи консультування, онлайн чи очно. Вартість одного заняття у психотерапевтичній групі (від 6 осіб) – 600 грн. для України та 15 € для інших країн. Оскільки я працюю офіційно – оплата на розрахунковий рахунок чи через інтернет-еквайринг.

  Психологічне
  консультування

  Робота віч-на-віч, спрямована на конкретні завдання, розрахована на 1-2 консультації. Наприклад, отримати інформацію про психологічні особливості підлітка, ухвалити рішення, стабілізувати стан, отримати підтримку.

  Вартість 1200 грн. / 50 хв

  Особиста
  психотерапія

  Індивідуальна робота над глибинними переконаннями, особистісними змінами, допомога при психологічних труднощах – будь-які завдання, вирішення яких потребує часу. Тривалість залежить від запиту та обставин життя клієнта.

  Вартість 30/ 50 хв

  доказовий психолог україна

  Групова
  психотерапія

  Регулярні зустрічі для людей з однаковими психологічними складнощами, наприклад, ПТСР, депресія та тривожність. Проводяться за чітким загальним планом, зазвичай розраховані на 12-15 занять. Очно та онлайн. Набір до груп – регулярно.

  Вартість 600 грн. / заняття

  Груповий
  тренінг

  Разова зустріч на певну тему з метою натренувати якусь навичку. Проводжу очно чи онлайн. Ви можете організувати його для своєї групи, наприклад однокласники, колеги; або приєднатися до відкритого тренінгу.

  Вартість 15/ заняття

  Що ще важливо знати про роботу психолога онлайн в Україні і очно у Харкові

  Записатись до психолога онлайн

  Гарантований спосіб, щоб нічого не вийшло – не спробувати. Давайте спробуємо допомогти вам. Перший крок на цьому шляху – записатись на консультацію, і він повністю залежить від вас.

  Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

  Принять