Перейти до вмісту

Форма запису на консультацію


Уважно прочитайте інформацію на сторінці до того як бронювати консультацію.

1.Усі консультації надаються дистанційно з використанням засобів відео зв’язку або телефоном.

2. Сплачуйте протягом 24 годин після бронювання або отримання реквізитів, якщо ви сплачуєте вперше. Якщо ви не сплатили послуги протягом доби, бажаний вами час відкривається для бронювання іншими клієнтами.

3. Повідомляйте, що здійснили оплату. Гроші іноді заходять на рахунок з запізненням, тому повідомляйте Телеграмом або Viber, що гроші відправлені, щоб ваше бронювання не відмінилося.

4. Не відкладайте запис на останній момент. Можливість записатися закривається автоматично за 25 годин. Наприклад, якщо ви хочете потрапити на консультацію о 12.00 в четвер, ви зможете записатися не пізніше 11.00 середи, пізніше запис буде недоступний. На час воєнних дій в Україні ви можете запитатись щодо можливості запису, навіть якщо час недоступний на сайті.

5. На час дії воєнного стану в Україні ви можете через Телеграм або Viber запитати щодо наявного часу, навіть якщо на сайті він не позначений, як вільний. Якщо ви перебуваєте в Україні, не змогли вийти на консультацію через блекаут і не попередили – оплата переноситься.

6. Уважно зазначайте електрону пошту, реквізити для сплати і деталі надійдуть на неї.

Код доступу:
security code
Будь ласка, введіть захисний код:

Забронировать

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять